12. kolo Premier futsal lige BiH: Brotnjo - Kaskada 6:4

mnk brotnjo
Prvi dio utakmice, naši momci su odradili na vrhunskoj razini, a na odmor su otišli rezlutatom 5:0. U nastavku gosti ipak pokazuju da su vrlo kvalitetna ekipa što će pokazati i na terenu. Prvi gol u nastavku postižu gosti i smanjuju rezultat, no nakon samo par minuta mladi Silvio Dujmović postiže svoj prvijenac u ovoj sezoni i opet je pet razlike za Brotnjo.

Posljednje minute susreta bolje su odigrali malonogometaši iz Gračanice, te uz tri postignuta pogotka, u Gračanicu se vraćaju poraženi rezultatom 6:4.

Valja istaknuti kako je i vratar MNK Brotnjo Andrijano Dujmović obranio i dva kaznena udarca, ali i još nekoliko odličnih udaraca gostiju iz Gračanice.

Strijelci za Brotnjo bili su: Anto Galić dva puta, Silvijo Dujmović dva puta dok su Marko Vlaho i Matej Čilić upisali po jedan zgoditak.

Ovom pobjedom Brotnjo se vratilo na vrh i sada sa Centrom Sarajevo dijeli prvo mjesto.

Iz MNK Brotnjo zahvaljuju svima koji su došli u GSD u Čitluku i pomogli klubu da dođe do tri velika i važna boda. Slijedi gostovanje u Trebinje!