FOTO  Zrinjski razbio Spars: HKK Zrinjski - KK Spars 91:75

HKK Zrinjski - OKK Spars
Plemićima je pobjeda bila potrebna za ostanak na vrhu ljestvice, a ni gosti nisu došli bez ambicija u Mostar.

Utakmicu je došlo pogledati oko 500 navijača Zrinjskog.

Prva četvrtina završila je rezultatom 20:17 za Zrinjski, da bi nakon petnaest minuta igre rezultat glasio 38:21 za domaćina. Na odmor se odlazi prednošću Mostaraca 52:29.

U 25. minuti utakmice rezultat je glasio 65:36 za Zrinjski, dok treća četvrtina završava 80:52 za Zrinjski. U 35. minuti utakmice rezultat je glasio 89:60, a trener Vlašić dao je prigodu igračima sa manjom minutažom. Gosti su to iskoristili i smanjili razliku.

Krajnji rezultat utakmice glasi 91:75 za košarkaše Zrinjskog. Pobjeda čista kao suza i Plemići gaze prema doigravanju za prvaka BiH.

Plemiće su do pobjede vodili Smajlagić sa 17, te Ramljak i Murry sa po 17 koševa. Šamadan je ubacio 11, Igrutinović i Brummit po 8, Miličević 7, Sokolović 2, Ljuljić i Golemac po 2 i Petrić 1. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Durmo sa 17 koševa.