FOTO  ŽKK Zrinjski 2010: Plemkinje osvojile turnir u Konjicu

ŽKK Zrinjski 2010

U prvom susretu snage smo odmjerili sa ekipom ŽKK Željezničar.
Prvo poluvrijeme je prošlo u izjednačenoj igri, dok drugo poluvrijeme zahvaljujući bekovskom tandemu A.Leko-M.Bernadić osvajamo ključne lopte, zaustavljamo dobru igru protivnika i na koncu ostvarujemo pobjedu rezultatom 29:18.

Ova pobjeda nas je odvela direktno u finale protiv domaćina turnira, ekipe ŽKK Konjic.
Utakmicu smo od prve minute kontrolirali i zahvaljujući odličnoj igri i koncentraciji svih naših košarkašica, ostvarujemo pobjedu i osvajamo turnir.

Još jednom čestitke domaćinu na dobroj igri , a posebno čestitamo našim curama
A. Leko, M. Bernadić, I. Dzidić, M. Milićević, M. Kojić, L. Prce, E. Grubišić-Čabo, I. Mikulić, S. Ereš, N. Zelenika, K. Dzeba, A. Šunjić, N. Puljić na zalaganju i zasluženo osvojenom turniru!

Dugoročno gledajući, ove cure će zasigurno biti nositelji ženske košarke u gradu Mostaru!
Prvi pravi primjer toga jeste Ana Leko(2005), koja je zbog ozljeda seniorki i svoga odličnog zalaganja zabilježila svoju prvu službenu seniorsku utakmicu.

Uzimajući u obzir loše uvjete u kojima svakodnevno radimo i sve turnire na kojima su ove košarkašice nastupile, a većinu njih i osvojile, s pravom možemo biti zadovoljni i ponosni na rezultate koje su ostvarile u ovoj sezoni!