FOTO  ŽKK Zrinjski 2010: Odigrane 4 utakmice VII Ladies Cup 2018, sutra finale turnira

ŽKK Zrinjski 2010, Ladies Cup
Rezultati prvog dana VII Ladies Cup turnira:

ŽKK Zrinjski 2010- ŽKK Konjic 59:29

Turnir smo otvorila susretom protiv ekipe ŽKK Konjic. Ta utakmica je ujedno i prva utakmica za predstojeću sezonu, koja je završila u našu korist rezultatom 59:29. Prvo poluvrijeme je prošlo u izjednačenoj igri, dok u trećoj četvrtini naše košarkašice s par osvojenih lopti i realiziranih napada prebacuju rezultat u svoju korist, i održavaju prednost do kraja susreta, rekla je za naš portal Nikolina Pandža trenerica ŽKK Zrinjski 2010.

KG Kragujevac -ŽKK Konjic 48:54

ŽKK Dugopolje ŽKK Roling 41:63

Jovana Maltez (Roling): 4 puta za redom uzimamo učešće na prestižnom turniru u Mostaru. Ove godine ZKK Roling sudjeluje s obje selekcije i U20 i U16. Veliki test prije početka sezone, poslije priprema od 20 dana koje smo odradili u Nikšiću, mada se cijelo ljeto radilo, s malom pauzom u lipnju. Prvu utakmicu smo danas igrali, U16, i dobili, loše smo ušli u meč i poslije par minuta igre je bilo za protivnika 7-0, međutim poslije minuta pauze uzimamo stvari u svoje ruke, polako smo prešli u vodstvo već u drugoj četvrtini i odlijepili se na 15 poena, da bi do kraja utakmice uvećali vodstvo. Sve cure su dobile priliku da igraju, istakla bih dobru igru Jovović i Gavrić, prva je upisala 28 poena. Sutra igramo finale U16 a s U20 nas čeka borba. I ovim putem se zahvaljujmo trenerici na ponovnom pozivu.

Stipe Čipčić ( Dugopolje- Hrvatska): Odlično organiziran turnir na kojem se skupilo dosta ekipa s ovih prostora. Sigurno je trebalo vrimena ovo sve organizirati da bude na najvišem nivou. Odlično otvaranje utakmice na kojem smo poveli 11 2 nakon toga dolazi do promjene načina obrane ekipe Rollinga na koje se cure nisu znale oduprijeti.Kad su se privikle Rolling se odvojio i bilo je teško doći do povoljnog rezultata. Jednostavna razlika u fizičkoj spremi se vidjela, i cure nisu nažalost mogle bolje.

U revijalnoj utakmici cure iz ŽKK Zrinjski 2010 su bile bolje od ekipe ŽKK "Ljubuški".