FOTO  ŽKK Zrinjski 2010: Mlade Plemkinje ugostile ŽKK Posušje

ŽKK Zrinjski 2010, ŽKK Posušje
Kao što smo i prethodno najavili, danas smo odigrali svoje prve utakmice protiv Ženski košarkaški klub Posušje. Od prve minute naše košarkašice su ušle sa puno više koncentracije od protivnika. Odigrali smo jako čvrstu utakmicu, te održavali prednost tijekom cijelog susreta. Pronalazili smo odlična rješenja u napadu, te bili odlično šuterski raspoloženi sa čak 11 ubačenih trica.
Gošće su pružile odličan i maksimalan otpor, ali pobjeda zasluženo ide na našu stranu, rezultatom 65:36.
Sastav ekipe:Petra Leko, Marija Božić, Karla Lasić, Hana Hadžihusejnović, Inja Džidić, Mihaela Kojić, Matea Bernadić, Ivana Đolo, Sara Ereš, Nera Zelenika, Antonela Šunjić, Karla Krtalić i Ana Leko.

Drugi susret je ponudio izuzetno uzbudljivu i atraktivnu utakmicu. Naša najmlađa selekcija je odlično ušla u utakmicu, ali protivnička ekipa nakon poluvremena ulazi agresivnije i sa par realiziranih napada okreće rezultat u svoju korist.
U posljednjim minutama utakmica je bila neizvjesna, naše cure su imale tri napada za pobjedu koje nisu realizirale. Tijesan poraz naših cura, i potpuno zaslužena pobjeda gošći rezultatom 31:29.
Sastav ekipe: Ana Leko, Matea Bernadić, Katarina Mihalj, Nera Zelenika, Karla Krtalić, Mihaela Bernadić, Mihaela Kojić, Katja Džeba, Antonija Filipović i Jelena Čutura.