FOTO  Velika pobjeda Plemića: HKK Zrinjski-KK Bosna 90-74 (47:30)

HKK Zrinjski-KK Bosna 90 - 74 (20-14, 27-16, 19-21, 24-23)

HKK Zrinjski: Petrić, Knežević 20, Gilja , M.Zovko , Princ 21, Brajković, Golemac 4, Demić , D.Zovko, Barać 4, Begić 9 , Brummit 6, Šamadan 18

BOSNA ROYAL: Šarić 3, Đorđević 4, Hagins 16, Ikonić 17, Delalić 4, Rešidović 7, Vasiljević 4, Čampara, Dragolj 4, Bradić, Dragičević 8, Šturanović 14, Durak 4.

Susret u dvorani  pratilo je oko 500. gledatelja

Bila je to predivna košarkaška predstava u kojoj su košarkaši Zrinjskog nadvisili svog protivnika u svim elementima igre. Gosti nisu  uspjevali u svojim akcijama ugroziti danas raspoložene Plemiće koji su imali potpunu kontrolu u prvom poluvremenu što pokazuje i sam rezultat 47:30. U drugom poluvremenu gosti su se uspjeli trgnuti u trćoj četvrtini koju su i dobili s 21:19. U zadnjoj četvrtini prava rapsodija raspoloženih Plemića i kao  tijekom cijelog susreta drže sve pod svojom kontrolom .

Na kraju veličantvena pobjeda u derbiju osmog kola Prvenstva BiH i pobjeda košarkaša HKK Zrinjski  90:74

Kod Plemića vrijedno je istaknuti učinak Vedrana Princa  21 poen, 7 asistencija i 5 skokova , Knežević 20 poena i 7 asistencija i Šamadan 18 poena , 2 skoka
Od gostujućih košarkaša bolji od ostalih bil su: Hagins 12 poena i 8 skokova, Ikonić 17 poena te Šturanović  14 poena i 4 skokova.

Još jednom velika i zaslužena pobjeda Plemića u derbiju protiv KK Bosna na zadovoljstvo velikog broja gledatelja koji su konačno vidjeli i uživali u vrhunskoj košarkaškoj predstavi.

Ovom pobjedom Plemići su preuzeli prvo mjesto na ljestvici Prvenstva BiH.