U susjedskom derbiju Široki u zadnjim minutama izgubio utakmicu protiv Studenta iz Mostara

HKK Široki, okk student
Domaći su imali incijativu od samog početka, iako oslabljeni odlaskom odličnog i ponajboljeg igrača Ivana Novačića, već u prvoj četvrtini dolaze do prednosti od 8 koševa (22:14). Do kraja prvog poluvremena domaći drže konce igre u svojim rukama pa u jednom trenutku imaju 18 koševa viška, međutim na poluvrijeme odlaze s prednošću od 11 koševa (41:30).

Drugo poluvrijeme donosi pomalo obrat jer gosti igraju bolje i treću četvrtinu rješavaju u svoju korist (7:20) pa u završnoj četvrtini imaju rezultat (52:52) koji ih ostavlja u utakmici u kojoj se naslućuje dramatičan završetak. Nekoliko minuta do kraja Široki ima laganu prednost (61:59) ali gosti nemaju namjeru položiti oružje i predati se do zadnje sekunde susreta. Sami kraj utakmice donosi bolju koncentraciju gostiju koji su utakmicu priveli kraju pobjedom 68:72.

FOTO i tekst: abcportal.info