U dramatičnoj utakmici Čapljina savladala Zenicu rezultatom 83-82

Ovo je zaista bila najnapetija i najdramatičnija utakmica koju smo gledali na domaćem parketu, ali zahvaljujuću upornosti, psihološkoj spremi i podršci navijača Čapljinski košakraši upisali su još jednu pobjedu.

Prva četvrtina prpala je Čapljini ( 22-20 ), a na poluvrijeme se odlazi sa prednošću Čapljine od 7 koševa ( 39-32 ). U drugom poluvremenu dolazi do pravog preokreta, gosti su se '' trznuli '' i nošeni Rašovićem, koji je u ovoj trećini pogodio svaku tricu, treću četvrtinu okreću u svoju korist ( 64-66 ). Do kraja prava drama, pri rezultatu 80-82, u zadnjim sekundama Božo Jelčić pogađa za tri poena i donosi Čapljini minimalnu pobjedu rezultatom 83-82.

Najbolji su u redovima Čapljine bili Baković (16), Raguž (13), Galić (12), Radovanović (11), Jerkić (9), Jelčić (8), Opančar i Brkić (7). Za goste najviše koševa postigli su Rizvić(19) i Rašović (14).

HKK '' Čapljina - Lasta '' trenutno se nalazi na drugom mjestu tablice sa osvojena 23 boda, dok je ispred nje KK '' Igokea '' sa 27 bodova.