Široki TT Kabeli bolji od sinjskog Alkara

HKK Široki, NLB liga, HKK Široki
Širokobriježani su pružili bolju igru i na kraju slavili rezultatom 89:64.

U prvom poluvremenu momčad Širokog je odmah krenula dobro i vodila je sve do samog kraja poluvremena kada gosti na kratko dolaze u vodstvo ali ipak Širokobriježani okreću rezultat u svoju korist pa se na odmor odlazi sa rezultatom 38:35.

U drugom poluvremenu izabranici Ivana Velića igraju još bolje, prednost raste iz minute u minutu da bi na kraju dosegla visokih +25 (89:64).

Ivan Velić pružio je minutažu sljedećim igračima: Morović, Naletilić, Bilinovac, Štemberger, Peršić, Pilepić, Barać,  Ramljak, Špralja, Planinić i Novak, a u današnjoj utakmici nije nastupio centar Ivan Grgat koji je ovaj susret odgledao sa tribina.

Cibona, Cedevita i Čapljina na turniru na Pecari

Ovaj vikend igra se i memorijalni turnir u Širokom Brijegu gdje će uz domaćina Širokog nastupiti i momčadi Cibone, Cedevite  i Čapljine.

Turnir se igra 4. i 5. rujna, a prvog dana u polufinalu sastaju se Cibona i Cedevita u 17 sati, te Široki i Čapljina u 20 sati. Utakmica za treće mjesto i finale su na rasporedu u nedjelju 5.rujna.