Široki razbio Slobodu na Pecari rezultatom 82:60

HKK Široki, ABA liga, HKK Široki, KK Mladost, HKK Široki Brijg, OKK Spars, HKK Široki Brijeg, mzt, HKK Široki Brijg, OKK Sloboda

Nakon teškog poraza od Borca na domaćem parketu, košarkaši Širokog odigrali su večeras odličan susret protiv Slobode i zasluženo slavili visoku pobjedu rezultatom 82:60 (43:35) Sloboda se dobro držala u prvom poluvremenu koje je završilo rezultatom 43:35.

U nastavku gosti nisu uspjeli na pravi način odgovoriti dobroj igri Širokog čiji igrači su bili dominantni. Na kraju sasvim zaslužena pobjeda Širokog rezultatom 82:60.

Kod domaćih Mateo Drežnjak je postigao 23, Goran Filipović 15, a  Dario Drežnjak 14 poena. Kod Slobode najefikasniji su bili Dejan Janjić sa 16, te Fahrudin Manjgafić i Presslay sa po 10 poena.