Široki neshvatljivo prosuo pobjedu protiv Cedevite 68:73

HKK Široki, KK Cedevita, ABA liga
Zaista velika šteta za domaće košarkaše koji su imali ovu utakmicu pod kontrolom..

Cedevita je vodstvom počela utakmicu te bila u vodstvu do rezultata 28:27, Široki se dobro držao i imao je i igru i rezultat pa je na poluvrijeme otišao sa prednošću od 2 koša (39:37). Sve je mirisalo na odličan rezultat, drugo poluvrijeme također domaći ravnopravno igraju sa ovim euroligašem, a onda fantastičnim tricama Pašalića, Opačka, Katića dolaze do prednosti od 9 koševa razlike.

Zadnjih pet minuta neshvatljivo je da domaći nisu pogodili koš kao da ga je netko ukleo jer ništa nije ulazilo što koriste igrači Cedevite i dolaze do pobjede na Pecari.

Drago Pašalić je ubacio 20 koševa (4/7 za tri), Opačak 15 (3/6 za tri), Buva je dodao 10 koševa a Bilinovac 7. Kod Cedevite Nurkić je ubacio 14 koševa.