Šest poena Bojana Bogdanovića u pobjedi Brooklyn Netsa

Bojan Bogdanović
Brooklyn Netsi su zahvaljujući sjajnoj zadnjoj četvrtini Alana Andersona pobijedili Philadelphiju 99:91.

Anderson je 10 od svojih ukupno 12 poena zabio u posljednjoj dionici igre, pa su Sixersi poraženi unatoč tome što su se uspjeli vratiti iz minusa od 20 koševa i povesti početkom četvrte četvrtine.

Philadelphia je i dalje bez pobjede, na omjeru 0-15, što je izjednačenje klupskog rekorda.

Joe Johnson zabio je 21, a Brook Lopez 19 za pobjednike, kojima je ovo drugi trijumf u zadnjih osam utakmica. Bojan Bogdanović je za 26 minuta igre  ubacio šest, uz skok i asistenciju. Tri puta je šutirao za tri poena, pogodio je jednom.

Manu Ginobili je s 28 koševa predvodio San Antonio, koji je bio bez trenera Gregga Popovicha, do pobjede 106:100 nad Indiana Pacersima.

Tony Parker i Kawhi Leonard dodali su po 21 koš za momčad koju je prvi put vodio Popovichev pomoćnik i talijanska legenda Etore Messina , a kod Indiane 22 je zabio Rodney Stuckey. Damjan Rudež je u redovima Pacersa odigrao 18 minuta, ostvarivši osam koševa i asistenciju. Pogodio je dvije trice iz četiri pokušaja.