Radnički velikom serijom slomio Široki

Pred otprilike dvije i pol tisuće gledatelja, Radnički je došao do pobjede kojom je prestigao današnjeg protivnika na ljestvici regionalne lige. A do slavlja su došli prije svega sjajnom trećom četvrtinom.

Iako su drugu završili s tek osam postignutih poena, pritom na poluvremenu zaostavši za šest, domaći su sve nadoknadili u trećoj dionici koju su dobili 24:5. Sve što je preostalo igračima Radničkog bilo je zadržati vodstvo. Taj su zadatak uspješno odradili.

Vukašin Aleksić je s 19 poena bio najbolji u redovima pobjednika, 13 je dodao Marko Brkić, dok su dvoznamenkasti bili Mladen Pantić s 12, odnosno Aleksey Kotishevsky s 11 koševa. Kod gostiju istaknuo se nekadašnji igrač Splita, Siniša Štemberger s 18 poena.