FOTO  OKK Spars-HKK Zrinjski 75:73 (63:63)

HKK Zrinjski, OKK Spars

Plemići odlično otvraju utakmicu i dolaze do prednosti 11:0. Domaći prve poene postižu u 4. minuti,a zatim serijom stižu do 8:11. Uslijedilo je nekoliko promašaja Zrinjskog, posebno su Plemići bili neprecizni za tri poena, što domaći koriste i dolaze do 11:11.

Domaći ubrzo uspijevaju preći u vodstvo, ali Pandurić vraća vodstvo Zrinjskom. Prva četvrtina završava rezultatom 13:15. Isti igrač na otvaranju druge četvrtine pogađa tricu za 13:18. Poslije toga domaći iz slobodnih bacanja smanjuju na 15:18, a zatim Pandurić s dvije trice povećava prednost Zrinjskog na 15:24. U 15. minuti rezultat je 23:32.

Nakon toga opet neopisiv pad u igri Zrinjskog, i domaćin dolazi do minimalnog zaostatka na poluvremenu 36:37.

U drugom dijelu Zrinjski opet bolje otvara, i dolazi do prednosti 36:43. I onda opet neobjašnjivi pad u drugom dijelu treće četvrtine kod Zrinjskog što na kraju rezultira rezultatom 47:49 u korist Zrinjskog.

U zadnjoj četvrtini vodila se velika borba za svaku loptu. u 35. minuti bilo je 54:58 za Plemiće. Nakon toga nekoliko velikih promašaja s obije strane, i ulazi se u neizvjesnu završnicu utakmice. Domaći koriste pogreške Zrinjskog i prelaze u prvo vodstvo na utakmici 59:58. Sokolović s linije slobodnih poravnava na 59:59, a  do kraja je ostalo minuta i 3 sekunde. Todorović ima slobodna bacanja i vraća Plemiće u prednost 61:59. 30. sekundi do kraja domaći prave veliku pogrešku i lopta je za Plemiće, koji uzvraćaju istom mjerom i gube loptu. Do kraja se igralo još 23 sekunde, a domaći su imali napad koji nisu iskoristili. Do kraja 3 sekunde i lopta za Zrinjski s linije slobodnih bacanja koje promašuje Sokolović, a iz odbijene lopte domaći dobijaju faul i dva bacanja iz kojih poravnavaju rezultat na 63:63.

Kao i u prethodnoj utakmici ulazi se u produžetke, a Zrinjski je propustio ono što se ne smije propustiti. U produžetku domaći imaju više živaca za pobjedu 75:73.