FOTO  OKK Spars-HKK Zrinjski 67:63

HKK Zrinjski, OKK Spars
Za razliku od te prošle utakmice HKK Zrinjski je bio jači za Todorovića koji je bitna karika u sastavu Hrvoja Vlašića.

Prva četvrtina bila je dosta poravnata, a Plemići su pred kraj došli do prednosti i taj dio završava rezultatom 18:21.

U drugoj četvrtini Plemići su bili oni koji su dominirali, i kako je utakmica odnicala Zrinjski je povećavao prednost. Na odmor se otišlo prednošću Zrinjskog 28:38.

Na početku drugog dijela Zrinjski nastavlja dobru igru, te ubrzo stiže na 32:47. Do kraja četvrtine domaći se uspijevaju vratiti u utakmicu, te u zadnju četvrtinu se ulazi vodstvom Zrinjskog 48:54. Na polovini zadnje četvrtine rezultat je 57:59 i ulazi se u neizvjesnu završnicu, a domaći uskoro i poravnavaju na 59:59. Zrinjskom u tim trenucima ništa ne poiazi za rukom, a domaći to obilato koriste, te stižu do prednosti 63:59.

Do kraja su domaći zadržali prednost,a Zrinjski je opet protiv Sparsa izgubio utakmicu u kojoj je sve imao u svojim rukama. Ozljede i umor učinile su svoje i ceh je još jedan poraz. Kraj 67:63.