Odlični Bogdanović i Žorić

Bojan Bogdanović, kosarka, Fenerbahçe, Bojan Bogdanović, Fenerbahçe, kosarka, kosarka, Fenerbahce Ulker, Bojan Bogdanović, Ante Tomić, kosarka, Euroliga, Bojan Bogdanović, Luka Žorić, Damir Markota, Fenerbahçe, Bojan Bogdanović, Luka Žorić, Bojan Bogdanović, nba, Fenerbahçe, Euroliga Top 16, kosarka, Fenerbahçe, Bojan Bogdanović, Luka Žorić, Ante Tomić, Bojan Bogdanović, Fenerbahce Ulker, Top 16 Euroliga, kosarka, NBA liga , Bojan Bogdanović, HKK Zrinjski, Bojan Bogdanović, NBA liga , Brooklyn Nets, Bojan Bogdanović, NBA liga , kosarka, hrvatski košarkaši, Bojan Bogdanović, izbornik Jasmin Repeša, Hrvatska košarkaška reprezentacija, pobjeda košarkaša, SP u košarci, hrvatski košarkaši, Hrvatska zemlja, kosarka, Svjetsko prvenstvo, Brooklyn Nets, Bojan Bogdanović, nba, Mostar, Bojan Bogdanović, Igor Karačić, Bojan Bogdanović, Hrvatska košarkaška reprezentacija, hrvatski košarkaši, kosarka, Hrvatska, Turska, kosarka, Bojan Bogdanović, hrvatski košarkaši, kosarka, Hr
... dok je Žorić igrao 18 minuta i za to vrijeme postigao 13 poena (šut za dva 6-9, slobodna bacanja 1-1) i tome dodao pet skokova
Hrvatski košarkaški reprezentativci Bojan Bogdanović i Luka Žorić imali su važne uloge u 98-64 domaćoj pobjedi Fenerbahce Ulkera protiv Laboral Kutxe u susretu 6. kola skupine E TOP-a 16 Eurolige.

Bogdanović je za 22 minute provedene na parketu ubacio 17 koševa (šut za dva 7-10, trica 0-3, slobodna bacanja 3-4) uz pet asistencija i jedan skok, dok je Žorić igrao 18 minuta i za to vrijeme postigao 13 poena (šut za dva 6-9, slobodna bacanja 1-1) i tome dodao pet skokova.

Fenerbahce Ulker je ovom pobjedom stigao do omjera 2-4 i vratio se u igru za prolazak u četvrtfinale, dok je Laboral Kutxa posljednja na ljestvici s omjerom 1-5.
Roko-Leni Ukić ostao je bez pogotka u 24 minute provedene na parketu (šut za dva 0-3, trica 0-2) u 71-87 porazu Panathinaikosa na gostovanju kod Unicaje u Malagi ostvarivši tek pet asistencija i jedan skok. Obje momčadi sada imaju omjer pobjeda i poraza 3-3.

Zoran Planinić je u 60-78 porazu Anadolu Efesa na gostovanju kod europskog prvaka Olympiakosa igrao 32 minute i postigao 13 koševa (šut za dva 5-10, slobodna bacanja 3-4), te ostvario sedam asistencija i pet skokova. Anadolu Efes sada je na omjeru pobjeda i poraza 2-4, dok je Olympiakos na 4-2.

U skupini F Lokomotiv Kuban iz Krasnodara je na svom terenu izgubio od madridskog Reala sa 74-78, a Krunoslav Simon odigrao je još jednu solidnu utakmicu za ruski sastav. Simon je za 32 minute ubacio 14 poena (šut za dva 1-2, trica 2-6, slobodna bacanja 6-6), te imao šest asistencija i tri skoka. Dontaye Draper je u dresu Reala igrao osam minuta i nije se upisao u strijelce (šut za dva 0-2), već je ostvario samo jedan skok. Real je sada na omjeru 5-1, a Lokomotiv Kuban na 3-3.