FOTO  M.Krajišnik - Sloboda (NG) 78:50 ,Orlovi - Jedinstvo 70:63

Mladi Krajišnik, Orlovi, jedinstvo, sloboda
Gošće iz Novog Grada su postigle početne poene u Banjaluci i to je bilo jedino vođstvo Slobode jer su malene diktirale tempo u nastavku utakmice. Osjetniju prednost malene su stekle u finišu prvog poluvremena , a u nastavku su istim tempom povećavale razliku na konačnih +28.

M.KRAJIŠNIK: N.Delić 18p 15s, A.Delić 14p 4s 7a, Vasilić 13p, Borić 10p, Vavan 7p, Nikšić 6p, Marković 4p, Trebovac 4p, Borić 2p.

SLOBODA: Božičković 12p 8s, Radulović 10p, Marčeta 9p.

Košarkašice banjalučkih Orlova u okviru 14.kola Premijer lige BiH svladale su Jedinstvo iz Tuzle rezultatom 70:63. Banjalučanke sada imaju omjer pobjeda i poraza 5-7. Ekipa Jedinstva ima dvije pobjede više 7-4.

ORLOVI: Stupar 20p 4s 3a, Vukotić 8p, Popović 6p, Tomasović 7p, Bošnjak 3p, Stojanović 6p, Marković 7p, Ivetić 6p, Skočajić 7p,

JEDINSTVO: Brčanović 26p 20s, Alagić 22p 8s, Ahmetbegović 6p