Košarkaši Brotnja upisali novu pobjedu

HKK Brotnjo, start, HKK Brotnjo, kosarka, HKK Tomislav
... Brotnjo je do pobijede vodio kapetan Nikola Lesko s 30 poena. Brotnjo je od samog početka kontroliralo utakmicu i nakon deset minuta igre domaći košarkaši su imali prednost 23:13. Deset poena prednosti Brotnju je, tricom u posljednjim trenutcima prve četvrtine, donio Nikola Lesko.

Dobru igru iz prve četvrtine košarkaši Brotnja ponovili su i u nastavku poluvremena pa su na odmor otišli s plus 15 (43:28).

Prednost domaćih košarkaša ni u jednom trenutku nastavka nije došla u pitanje i Brotnjo je na kraju utakmice slavilo uvjerljivu 83:66 pobjedu.

HKK Brotnjo: Bubalo 8, Zovko, I. Marković 7, D. Marković 6, Buntić 6, Prskalo, Ćorić 4, Lesko 30, Ivanković 3, Volarić 8, Bevanda, Planinić 11. Trener: Josip Dugandžić.