FOTO  KK Sutjeska-HKK Zrinjski 85:73

HKK Zrinjski, kk sutjeska
Utakmica je to 2. ABA Lige u koju su Plemići ušli skupo prodati svoju kožu. Prvak BiH i večeras je bio znatno oslabljen jer nisu nastupili Smailagič, Sokolović i Pandurić, a početkom susreta ozlijedio se i Todorović, a poslije i Miličević.

Večerašnja utakmica bila je i debi za Lužaića.

Zrinjski je odlično ušao u utakmicu i na kraju prve četvrtine Plemići su imali prednost 18:25. Dobra igra Plemića nastavila se i u drugoj četvrtini, te na odmor Zrinjski ide s prednošću 41:47.

U drugom dijelu dominacija domaćih koji su iskoristili umor igrača Zrinjskog, te je treća četvrtina završila 65:55. Do kraja domaći su samo potvrdili pobjedu rezultatom 85:73, ali košarkašima Zrinjskog treba odati priznanje na borbenosti, i da su Plemići bili u punom sastavu sasvim sigurno bi pobjeda otišla u Mostar.