KK Široki Brijeg-KK Budućnost 64:74

Za razliku od prvih pripremnih susreta efikasnost igrača Širokog danas je zakazala, dok je s druge strane Budućnost prikazivala bolju igru i borbenost u obrani koja je im je i donijela pobjedu.

Već od samog početka susreta Budućnost je preuzela vodstvo koje nije do kraja ispustila. Široki je najbliži poravnanju bio na početku druge četvrtine kad je koševima Ramljaka došao do 29:32. Tada klupa Budućnost traži minutu odmora nakon koje prave veliku seriju od 0:13 i na odmor odlaze s visokih 29:45. Do kraja susreta Široki je uspio samno smanjiti prednost na pristojnih 64:76. Šansu za popravni imaju već u sutrašnjem susretu protiv istog protivnika u 18 sati u GŠD na Pecari.

najbolji u redovima Širokog bili su Ramljak s 18 koševa i Planinić s 10 koševa. Također na današnjem susretu lakše se ozljedio Dalibor Peršić koji je zbog bolova u zadnjoj loži napustio igru početkom druge četvrtine.