KK Servitium-HKK Zrinjski 75:74

HKK Zrinjski, KK Mladost, HKK Zrinjski, kk servitium
Imali su košarkaši Zrinjskog utakmicu i pobjedu u svojim rukama, ali domaći su na kraju zahvaljujući prije svega sreći slavili pobjedu.

Prvu četvrtinu Zrinjski dobiva 20:23, a do poluvremena domaći okreću rezultat u svoju korist, te se na odmor ide rezultatom 45:38.

U drugom dijelu Plemići se vraćaju u utakmicu, a samo mintu i četrdeset sekundi imaju i velikih pet poena prednosti 69:74. Nakon toga domaći postižu šest koševa, Zrinjski niti jedan i bodovo ostaju u Gradišci. Meč loptu za pobjedu imao je Ivica Petrić koji je pri rezultatu 73:74 promašio dva slobodna bacanja, da bi nakon toga sa zvukom sirene Maksimović pogodio za pobjedu Servitiuma.

Kod Zrinjskog se istakao Sinadinović sa 27, dok je domaće predvodio Šibalić sa 16 postignutih koševa.