KK Napredak Rubin-HKK Zrinjski 79:59

HKK Zrinjski, HKK Brotnjo, HKK Zrinjski, kk napredak, balkanska liga

Bila je to utakmica 3. kola Balkanske lige, a uoči nje ni domaćin Napredak, a niti Zrinjski nisu osjetili slast pobjede u ovom takmičenju.

Domaćin je bio bolji tijekom cijele utakmice, a Plemići su bili ravnopravni samo u drugoj četvrtini koja je bila i rezultatski poravnata, a sve ostalo otišlo  je na stranu domaćina.

Poluvrijeme je završilo rezultatom 39:31, a domaći su u drugom dijelu svoju prednost povećali na konačnih 79:59.

Kod Zrinjskog opet je najefikasniji bio Kapelan sa 13 koševa, a kod domaćina istakli su se Mandić i Čupoković sa po 15 poena. I ovoga puta protivnik je nadskakao Zrinjski sa omjerom 38:29, a i najjače oružje Plemića udarci za tri koša ostali su na 33%, dok je domaćin imao 39%.

Večerašnja utakmica je 6 gostujuća Zrinjskog uz isto toliko poraza, a narednu utakmicu Plemići igraju sa Hercegovcem na svom parketu.