KK Mladost-HKK Zrinjski 86:81

HKK Zrinjski, OKK Sloboda, HKK Zrinjski, KK Mladost, kk bošnjak, HKK Zrinjski
Većim dijelom susreta Plemići su bili ravnopravni favoriziranim domaćinima, a na kraju su nijanse presudile u korist Mladosti.

Prva četvrtima završila je neodlučeno 19:19, a u drugoj su domaći došli do prednosti 21:17, te se na odmor otišlo s rezultatom 40:36.

U trećoj četvrtini Zrinjski je bio bolji 21:23, te se u zadnju četvrtinu ušlo sa prednošću domaćina 61:59.

Utakmica je ušla u neizvjesnu završnicu, i u posljednjoj minuti domaći su imali samo pola koša prednosti 80:79. Nakon toga domaći su bili puno mirniji, te su priveli utakmicu kraju za konačnih 86:81.

Domaće su do pobjede vodili Radukić sa 23. i Jeremić sa 18. koševa. Kod Zrinjskog su se istakli Janjušević sa 18., Tuljković sa 14., te Princ i Brajković sa po 12. koševa.