KK Mladost-HKK Zrinjski 75:73

Utakmicu su bolje otvorili domaći i poveli sa 4:0, a vodstvo su imali sve do sredine prve četvrtine. Nakon toga Zrinjski kao da ubacuje u brzinu više i preokreće rezultat u svoju korist. Do kraja prve četvrtine Plemići imaju prednost 19:25. Drugu četvrtinu otvara Kapelan šutom za tri poena i vodstvo Zrinjskog 19:28. Domaći uspijevaju smanjiti na 23:30, a nakon toga opet Kapelan pogađa za tri poena za 10 poena razlike. Nakon toga opet pad u igri Zrinjskog, što koriste domaćini za mini seriju od 8:0 i vraćanje u utakmicu. Do kraja poluvremena Zrinjski opet uspijeva odigrati bolje i na odmor se odlazi sa prednošću gostiju 36:44.

Drugo poluvrijeme počinje sa malo koševa, i na sredini treće četvrtine rezultat je 42:49. U zadnju četvrtinu Zrinjski ulazi sa prednošću 49:57. Radulović postiže prve poene u zadnjoj četvrtini za ponovno vodstvo Zrinjskog od 10 poena razlike 49:59. Nakon toga se ponavlja stara priča i Zrinjski loše ulazi u završnicu, što domaćini koriste za potpuni povratak i serijom 8:0 smanjuju na 57:59. Avdibegović koji je večeras bio najbolji u Zrinjskom trojkom povećava na 57:62. I to je bilo sve od Zrinjskog jer domaći preokreću na 68:62, a na semaforu je ostalo još 4 minute.

Kapelan sa tri slobodna bacanja smanjuje na 68:65, a zatim Velimirović vraća na 70:65. Zrinjski se serijom 5:0 vraća u igru, te se u zadnje dvije minute ulazi sa 70:70. I u zadnjih 60 sekundi se ulazi poravnato 72:72. Kežić dovodi domaće u vodstvo 74:72, a Zrinjski ima napad koji ne iskorištava. Domaći do kraja ubacuju jedno slobodno bacanje za 75:72, a Kapelan uzvraća sa jednim slobodnim za konačnih 75:73.

Kod Zrinjskog najbolji Avdibegović sa 20, te Jones sa 16 poena i 12 skokova. Kod domaćina najefikasniji bio je Kežić sa 17 poena.

KK Mladost: Jovanović 11, Anđelić, Radanović 2, Milošević 8, Mitrić, Trikić 7, Vidović, Kežić 17, Ivanić 11, Velimirović 11, Ignjatović i Lerić 8.
HKK Zrinjski: Kapelan 13 , Klarica 8 , Avdibegović 20 , Hasandić 4, Mašić 2 , Jones 16 , Brajković, Radulović 8, Tomić , Bodiroga, Jovanović 2 i Petrić.