KK Bosna-HKK Zrinjski 95:87

HKK Zrinjski - KK Bosna ASA BH Telecom 80:78
Košarkaši Zrinjskog bili su ravnopravni, pa čak i bolji protivnik prvih 37. minuta, da bi sve to Plemići prosuli u zadnje tri minute.

I ovaj puta presudila je obrana jer je Zrinjskom 31. poen ubacio centar Bosne Rahimić. Sa druge strane košarkaši HKK Zrinjski su bili izuzetno pucački raspolženi, posebno Kapelan koji je ubacio 25, te Avdibegović koji je dao 21. poen.

Krajnji rezultat od 95:87 ne odražava stanje na parketu, jer su košarkaši Zrinjskog bili ravnopravni, ali i ovaj puta se pokazalo da šuteri Plemića nisu mogli nadoknaditi igru pod košem gdje je Bosna dominirala, a pogotovo njihov centar Rahimić.

Nakon ovog susreta Bosna je na čelu ljestvice bez poraza, a Zrinjskom je ovo četvrto gostovanje i četvrti poraz u prvenstvu BiH.