FOTO  KK Bosna - HKK Široki 99:80

KK Bosna, HKK Široki, kosarka
Košarkaši Bosne Royal Jelly pobijedili su večeras u Skenderiji Široki Brijeg rezultatom 99:80 u susretu 7. kola Lige 10.

Održavali su domaći košarkaši dvocifrenu prednost tijekom kompletne druge četvrtine. Nisu dozvolili gostima da zaprijete, a nakon 20 minuta igre bilo je 12 poena prednosti u korist sarajevskog tima, 54:42. Domaći tim je u nastavku igrao dosta dobro. Očigledna je bila razlika u kvaliteti timova, a Bosna Royal je uspjela da dodatno poveća prednost na ulasku u posljednju dionicu (79:63). Bez većih problema je sarajevski tim dovršio posao u posljednjih 10 minuta i došao je do nove pobjede u ovoj sezoni. Šturanović s 23 i Dragičević s 22 poena su predvodili domaći tim u ovom susretu, dok su kod gostiju Karačić i Batinić ubacili po 16. Liga 10, 7. kolo:

KK Bosna Royal - HKK Široki    99:80  (28:15, 26:27, 25:21)

BOSNA ROYAL: Šarić 3, Đorđević 4, Hagins 16, Ikonić 8, Delalić 8, Rešidović 4, Vasiljević 3, Dragolj 4, Bradić, Dragičević 22, Šturanović 23, Durak 4.

ŠIROKI: Pervan, Soldo, Đugum 13, Šušak 1, Močnik 13, Čolak 6, Zubac 2, Brown 3, Karačić 16, M.Drežnjak 8, D.Drežnjak 2, Batinić 16.