Juniori HKK Zrinjskog osvojili 7. memorijalni turnir Dino Nikolov

HKK Zrinjski, juniori

Nakon dramatične utakmice u kojoj je dvije minute prije kraja rezultat bio 61:61, drugu godinu za redom slavili su košarkaši HKK Zrinjski iz  Mostara. Novi pehar pobjednika podigli su zahvaljujući završnoj seriji 8:0, ali i odlično odigranom zonskom presingu za kojeg domaća momčad u nekoliko navrata nije mogla pronaći adekvatno rješenje.

Nakon što su dobili prvu četvrtinu sa 16:10 te jako dobro kontrolirali igru i rezultat utakmice, igrači 'Ribole Kaštela' imali su veliki pad u drugom razdoblju kada su Mostarci prvi put posegnuli za alternativnom, nezgodnom i vrlo učinkovitom obranom.

Isti slučaj ponovio se i na samom kraju ove kvalitetne i zanimljive utakmice kakvih možemo poželjeti što više u nadolazećoj sezoni.

Mario Krešić bio je prvi strijelac domaćih sa 22 poena, dok je goste predvodio odlični Stojan Crnjac koji je osim titule prvog strijelca susreta sa ubačenih 23 poena, ujedno proglašen i najboljim igračem turnira.

Nagrade pobjedničkoj momčadi uručio je dopredsjednik KK 'Ribola Kaštela' Miroslav Klepo, a drugoplasiranoj Ilija Volarević, predstavnik 'Zrinjskog'.