Izvrsni Mostarac Bojan Bogdanović

Euroliga, Bojan Bogdanović, Fenerbahce Ulker, Linas Kleiza, Luka Žorić, Bojan Bogdanović, kosarka, Fenerbahce Ulker, Euroliga Top 16, zoran planinić, Euroliga, Top 16 Euroliga, Bojan Bogdanović, Luka Žorić, Fenerbahçe, Bayern München, Bojan Bogdanović, ROKO LENI UKIĆ, Bojan Bogdanović, Fenerbahce Ulker, Hrvatski reprezentativac, kosarka, mostarac, Bojan Bogdanović, kosarka, Top 16 Euroliga, Bojan Bogdanović, Bojan Bogdanović, HKK Zrinjski, Hrvatska, kosarka
...protiv Anadolu Efesa u dvoboju skupine E, a Simonovih 19 poena nije pomoglo Lokomotivu Kubanu u gostima kod Bayerna u Münchenu.

Bogdanović je u dvoboju dviju istanbulskih momčadi igrao 32 minute. Postigao je 17 koševa uz šut za dva 5-6, tricu 2-7, te slobodna bacanja 1-1, a dodao je i pet skokova i dvije asistencije.

Drugi hrvatski reprezentativac u sastavu Fenerbahče Ulkera Luka Žorić igrao je 18 minuta i postigao osam pogodaka (šut za dva 3-5, slobodna bacanja 2-2) uz dva skoka i asistenciju. Zoran Planinić za Anadolu Efes igrao je 21 minutu i ubacio četiri poena (šut za dva 2-3, trica 0-5) uz jedan skok.

Fenerbahče Ulker je sada ima tri pobjede i četiri poraza, a Anadolu Efes dvije pobjede i pet poraza. U skupini E vodi Barcelona sa sedam pobjeda, a slijede Emporio Armani, Panathinaikos i Olympiakos s omjerom 4-3.

Simon je za Lokomotiv Kuban igrao 35 minuta, a do 19 koševa je stigao uz šut za dva 3-4, tricu 2-8 te slobodna bacanja 7-10, a imao je i šest skokova te četiri asistencije. Oba ova sastava sada imaju tri pobjede i četiri poraza, kao i četvrti Galatasaray.

U derbiju kola CSKA je u Moskvi deklasirao Maccabi 100:65. Moskovski sastav šest pobjeda i poraz, kao i drugi Real Madrid, a Maccabi je treći u skupini F s pet pobjeda i dva poraza.