Igokea obranila naslov prvaka

HKK Široki, MTZ, ABA liga, HKK Široki, ABA liga, josip bilinovac, HKK Široki, HKK Široki Brijeg, KK Igokea, ABA liga, HKK Široki Brijeg, HKK Široki, ABA liga, HKK Široki Brijeg, KK Igokea, HKK Široki, KK Igokea, HKK Široki, KK Igokea, HKK Široki Brijeg, HKK Široki, KK Igokea, HKK Široki Brijeg, KK Igokea, KK Igokea, HKK Široki, HKK Široki Brijeg, KK Igokea, HKK Široki, romeo bilinovac, HKK Široki Brijeg, ostavka
Široki je prvi dio igre dobio 17:13. Ipak, na poluvrijeme je Igokea otišla sa dva poena prednosti, a rezultat je glasio 25:23.

U drugom dijelu su obe momčadi nastavile sa jakom odbranom. U posljednjim minutama susreta Igokea je imala i devet poena prednosti, ali košarkaši Širokog nisu odustajali. Na kraju, nisu ipak imali snage za preokret, te je susret završen pobjedom Igokee 54:51.

Iduće sezone Igokea će predstavljati BiH u ABA ligi, a Široki će igrati samo domaće prvenstvo.