FOTO  HKK Zrinsjki - KK Heo 83:72

zrinjski-heo

Večerašnju utakmicu domaće je vodio pomoćni trener Miran Pehar,iako je trener Glomazić bio na klupi. Razlog je bolest glavnog trenera koji je propustio par zadnjih treninga.

Zrinjski je dobro otvorio utakmicu i prva četvrtina završila je rezultatom 23:14.
Do poluvremena prednost je rasla i na odmor se ide s velikih 48:28. Zrinjski nastavlja visokim tempom tako da na kraju treće četvrtine rezultat je bio 67 : 47, zaslužena visoka prednost domaćina.

U drugom dijelu Plemići su zadržali svoju prednost, i na kraju su sasvim zasluženo slavili rezultatom 83:72. U zadnjoj četvrtini šansu su dobili i neki igraču s klupe Zrinjskog.

KK Zrinsjki-KK Heo 83:72

Najbolji kod Zrinjskog Vedran Princ 23 poena, 4 skoka i 7 asistencija, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio je Danilo Negovanović 19 poena, 5 skokova i isto toliko asistencija.