HKK Zrinjski: Poraz od Leotara

Plemići su vrlo loše ušli u utakmicu, što se kasnije i odrazilo na tijek igre. Tijekom druge četvrtine košarkaši Zrinjskog ubacuju u brzinu više te smanjuju zaostatak na samo 5 poena, te je rezultat na poluvremenu glasio 50:45 u korist Leotara. Domaćini su prednost ostvarenu na početku utakmice uspjeli sačuvati tijekom cijele igre i krajnji rezultat utakmice je bio 91:80.

Najbolji u redovima Zrinjskog bili su Sinadinović sa 23, Lalović sa 16 te bubalo sa 11 postignutih koševa.
Kod Leotara su se istaknuli Đurasović i Šakotić sa po 25koševa

KK Leotar: Kovačević 7, Rikalo, Aleksić 12, Milanović, Kašćelan 16, Sudžum, Crnogorac, Đurasović 25, Šakotić 25, Muović, Ninković 6, Demčešen.

HKK Zrinjski: Cvjetković, Brajković 4, Sinadinović 23, Zovko 5, Petrić 9, Jazvin 8, Škrobo, Tomić, Mašić 4, Bubalo 11, Lalović 16.