FOTO  HKK Zrinjski: Pobjede kadeta i juniora

Prvo su nastupili kadeti pod vodstvom trenera Miličevića. Tijekom cijelog susreta zrinjevci su dominirali i krajnji rezultat utakmice je bio 84:38.
Najbolji u redovima kadeta bili su Kuzman sa 22, Hukara 14 i Ćorić sa 14 postignutih koševa.

Kadeti:
HKK Zrinjski - HKK Tomislav 84:38
HKK Zrinjski: Gilja 2, Kuzman 22, Manjgo 11, Golemac, Ćorić 14, Hukara 14, Prskalo 1, Marin 2, Zelenika 3, Soldo 15, Raguž.

Nakon kadeta na teren su izašli juniori, koji su nastupili bez standarnih igrača. Utakmica je počela veoma zanimljivo. Suci utakmice Kajan-Knezović, napravili su grešku prilikom podbacivanja lopte, te su igrače okrenuli na pogrešnu stranu. Mladi plemići nakon osvojene lopte 2puta za redom zabili su sami sebi koš, susret je bio prekinut na 5min radi velike pogreške sudaca. Susret je nastavljen te su priznati poeni za KK Tomislav,uz burno negodovanje trenera Princa. U prvom poluvremenu juniori zrinjskog su se namučili te je rezultat na poluvremenu glasio 30:30. Tijekom drugog poluvremena mladi plemići prave ogromnu razliku i lagano privode susret kraju i rezultat na kraju je glasio 64:32.
Najbolji u redovima juniora bili su Novak sa 10 i Barać sa 9 postignutih koševa.