FOTO  HKK Zrinjski: Plemići razbili Vogošću 98:69

HKK Zrinjski, KK Vogošća

Prva četvrtina završila je rezultatom 21:17.  Na početku druge četvrtine Plemići prave seriju 8:1 za rezultat 27:18. U nastavku druge četvrtine Plemići su demonstrirali silu, te su na 48 sekundi do kraja rezultat je 50:30. Na odmor se odlazi vodstvom Zrinjskog 53:30.

Na polovini treće četvrtine Vogošća je na minis 15 i rezultat je 58:43. Na kraju četvrtine Zrinjski ima veliku prednost 81:56. Do kraja svi kao da su jedva čekali da se utakmica što prije završi, pogotovo gosti koji nisu imali nikakve šanse u ovoj utakmici. Pred kraj utakmice trener Vlašič dao je prigodu igračima koji do sada nisu imali veću minutažu. Na kraju rezultat 98:69.

Još se mora istaći da je ovaj inače miran susret pokvarili suci koji su s nekoliko svojih nepotrebnih reakcija uspjeli isprovocirati strčni stožer, igrače i navijače Zrinjskog,

Najbolji u redovima Zrinjskog bili su Smailagić s 23 i Igrutinović s 20 ubačenih poena. Kod gostiju Talić je ubacio 15 koševa.