FOTO  HKK Zrinjski-OKK Spars 68:72

OKK Spars, HKK Zrinjski

Bila je to poprilično izjednačena utakmica u kojoj su se momčadi izmjenjivale u vodstvu, a na kraju su gosti slavili rezultatom 68:72 tek nakon produžetaka. Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 33:28 za Zrinjski. Na početku drugog dijela Plemići dižu vodstvo, ali gosti se uspijevaju vratiti te i minimalno povesti. Na kraju treće četvrtine na semaforu je stajao rezultat 45:48.

U zadnjoj četvrtini opet prava drama, sa naizmjeničnim vodstvom obije ekipe. Dvije minute do kraja na semaforu je stajalo 57:58. U posljednju minutu se ušlo sa 57:60, a onda je Hasandić tricom poravnao na 60:60, te je tako i završio regularni dio utakmice.

U produžetku su spretniji bili gosti  za konačan rezultat 68:72

Kod Zrinjskog najbolji je bio Aldijanić s 26, te Lalić sa 12 poena Kod gostiju iz Sarajeva bolji od ostalih su bili  Bulić sa 17, Đurasović sa 14 i Glogovac sa 13 poena.