FOTO  HKK Zrinjski-MTZ Skopje 93:87

HKK Zrinjski, MTZ, Druga ABA liga
Momčadi su u različitim raspoloženjima dočekali utakmicu 5. kola 2 ABA Lige. Plemići su ispod svih očekivanja doživjeli sva 4 poraza, a gosti iz Skopja su u Mostar došli puni samopouzdanja i omjerom od 3 pobjede i 1 poraz.

Loš početak sezone odrazio se i na posjetu, te je na utakmicu došlo oko 500 navijača.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 51:36. U drugom dijelu sjajna partija Ramljaka koji je bio nerješiva enigma za goste. Treća četvrtina završava rezultatom 76:56 u zadnjoj četvrtini gosti ubacju u u brzinu više i smanjuju prednost. 2 minute i 49 sekundi do kraja rezultat je bio 84:74. Gosti stizu i do 2 poena zaostatka 89:87, ali više nisu mogli.

Kraj utakmice donosi rezultat i zasluženu pobjedu Plemića. 93:87.

Plemiće je do pobjede vodio sjajni Marko Ramljak koji je postigao 35, a Ivan Miličević dodao je 25 poena. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Ivanov koji je ubacio 25 koševa.

Slijedeće kolo Plemići gostuju kod Borca u Čačku.