FOTO  HKK Zrinjski-KK Spars 74:88 (44-32)

kk spars, HKK Zrinjski, košarkaši

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme momčad Zrinjskog bila je bolja na parketu što potvrđuje rezultat po četvrtinama. U trećoj četvrtini koncentracija Plemića je pala kao i procenat šuta, ali i odluke sudaca u mnogim situacijama su bile neshvatljive. Gosti dobijaju treću četvrtinu sa velikih 30-12 , u četvrtoj četvrtini Plemići pokušavaju na sve načine poništiti prednost gostiju iz treće četvrtine, ali bez rezultata. Ipak -18 u trećoj četvrtini bilo je nedostižno za Plemiće a dovoljno za pobjedu gostiju.

HKK Zrinjski-KK Spars 74:88 (26-18,18-14,12-30,18-26)

HKK Zrinjski: Petrić, Knežević, Planinić,M.Zovko, Princ, Đurasović,Golemac, D.Zovko,Barać, Brummitt,Šamadan

KK Spars: Spasov, Jovanović, Mičić, Vukasović, Babović, Manjgafić, Kovačević, Stepanović, Bašić, Durmo, Pirić, Duković

Krajnji rezultat utakmice je 74:88 za momčad Sparsa ,kod domaćina  najefikasniji bili su  Knežević sa 15 koševa i 7 asistencija , Đurasović sa 22 koša i 11 skokova , Princ sa 12 koševa i Brummitt 7 koševa i 8 skokova .

U momčadi Sparsa najefikasniji je bio Kovačević sa 26 koševa 6 skokova i 6 asistencija i Durmo sa 14 koševa, 11 skokova, Jovanović 27 koševa

I ovaj put moramo naglasiti veoma loše sudjenje na štetu Zrinjskog naročito u drugom poluvremenu.