FOTO  HKK Zrinjski-KK Radnik 71:72

HKK Zrinjski, KK Bijeljina

Utakmica je završila porazom Zrinjskog u posljednjim sekundama susreta, rezultatom 71:72.

Po četvrtinama gosti su bili bolji u prvoj i četvrtoj sa rezultatom 21:23 i 21:29,dok je Zrinjski pružio bolju igru u drugoj i trećoj četvrtini 16:9 i 13:11, međutim to nije bilo dovoljno za pobjedu. Košarkaši Zrinjskog imali su pobjedu u džepu i samo su trebali mirno utaikmicu privesti kraju, ali su u posljednjih 28 sekundi uspjeli prokockati velikih 7 poena prednosti. Naime rezultat 28 sekundi do kraja glasio je 67:70, i gosti su to zahvaljujući tricama, ali i ofanzivnom skoku u zadnjoj sekundi preokrenuli za veliku pobjedu 71:72.

Najbolji pojedinci na utakmici bili su Damjanović sa 25 postignutih koševa kod gostiju i Albijanić sa 16 postignutih koševa kod domaćih.

HKK Zrinjski - KK Radnik 71:72 (21:23, 16:9, 13:11, 21:29)

HKK Zrinjski: Novak, Brajković 8, Mašić 5, I. Petrić 10, M. Petrić 6, Mikulić, Hasandić 12, Gilja, Planinić, Lalić 8, Zovko 6, Albijanić 16.

KK Radnik: Radovanović 7, Marković, Lontoš 12, Riznić 8, Kokoruš 4, Radović, Radmilović, Pečenica, Nikolić 6, Damjanović 25, Draljač, Pejić 9.