FOTO  HKK Zrinjski-KK Napredak 62:64

Utakmici je nazočilo nekih pedesetak gledatelja, koji su mogli uživati u neizvjesnoj utakmici, a usput su se i smrzli u dvorani. Zrinjski je na početku preuzeo vodstvo, ali gosti vrlo brzo preokreću i igru i rezultat u svoju korist. Prva četvrtina završava rezultatom 11:20. Do poluvremena Zrinjski se ipak uspijeva vratiti u igru, te gosti na odmor idu sa rezultatom 31:36, Treća četvrtina donijela je dobru igru Plemića koji čak tri minute do kraja treće četvrtine dolaze u vodstvo 46:45. Do kraja treće četvrtine gosti ipak opet vraćaju rezultat u svoju korist 49:51.

Zadnja četvrtina počinje koševima Hasandića za poravnanje 51:51, a zatim i za vodstvo 53:51.Nakon toga uslijedilo je nekoliko pogrešaka i promašaja košarkaša Zrinjskog, što koriste gosti koji opet dolaze u vodstvo 53:56.Nakon toga Ivanković trojkom poravnava na 56:56 i diže nazočne na noge. Zadnjih pet minuta Zrinjski ulazi u igru opterećen osobnim pogreškama svojih stožernih igrača, te gosti preuzimaju vodstvo 58:56, ali Jones iz slobodnih bacanja opet poravnava na 58:58.Zadnje tri minute obije momčadi su izašle iz bonusa, te smo gledali puno slobodnih bacanja. Do k raja potpuna neizvjesnost i rezultat 62:64 šesnaest sekundi do kraja utakmice i lopta za Zrinjski. Jones ima dva bacanja koja promašuje, a suci gostima oduzimaju loptu dvanaest sekundi do kraja za kojih košarkaši Zrinjskog ne uspijevaju šutirati na koš i gube utakmicu rezultatom 62:64.