FOTO  HKK Zrinjski - KK Mladost 90:57

kosarka zrinjski mladost

Utakmicu je došlo pogledati oko 350 gledatelja.

Prva četvrtina utakmice pripala je košarkašima Zrinjskog 28:15. U 13. minuti utakmice Zrinjski je imao rezultat 35:15, a na odmor se odlazi rezultatom 40:29 za Zrinjski.

Treća četvrtina završava rezultatom 65:42 za Zrinjski, a u 33. minuti utakmice rezultat glasi 76:51 za Zrinjski.

Krajnji rezultat utakmice glasi 90:57 za Plemiće koji su i više nego zasluženo slavili pobjedu nad Mladosti koja je cijelu utakmicu bila u podređenom položaju.

Kod Zrinjskog su se istakli Ramljak sa 18, Ljujić sa 16, Demić sa 15, te Princ sa 13 koševa. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Aleksić sa 13 koševa.

Plemići su utakmicu zavšili bez Princa koji je napustio parket zbog ozljede, a što je u pitanju znat će se sutra nakon pretraga.