FOTO  HKK Zrinjski-KK Mladost 88:77

HKK Zrinjski
Košarkaši HKK Zrinjski večeras su na svom parketu dočekali KK Mladost iz Mrkonjićgrada. Bio je to derbi kola koju su Plemići dočekali desetkovani ozljedama, ali riješeni uzvratiti gostima za poraz iz prvog dijela prvenstva.

Utakmicu je došlo pogledati oko 400 navijača Zrinjskog. Kako se i očekivalo utakmica je na otvaranju bila tvrda i neizvjesna.

Prva četvrtina završila je rezultatom 23:22 za Zrinjski. U drugoj četvrtini Zrinjski je bio puno bolji.

Na odmor se otišlo s prednošću Zrinjskog 46:35. Ovaj puta nije se dogodio pad u trećoj četvrtini, pa su Plemići na sredini ove dionice imali 60:47.

Treća ćetvrtina donijela je rezultat 70:60. 3 minute do kraja Plemići su imali 77:71.

Na kraju i više nego zaslužena pobjeda HKK Zrinjski rezultatom 88:77.

Svi košarkaši Zrinjskog odigrali su sjajnu utakmicu. Lužajić je postigao 18 poena, Ramljak je ubacio 15 uz 7 skokova. Sokolović je postigao 14 uz 13 asistencija i 8 skokova, Ljujić 14 košava uz 10 skokova, Šutalo 13, Petrić 9 i Šamadan 5 poena. Kod gostiju najbolji je bio Marković sa 18 poena,