FOTO  HKK Zrinjski-KK Mladost 82:81.

Zrinjski je dobro počeo susret i preuzeo igru i vodstvo, ali pred kraj prve četvrtine gosti prelaze u vodstvo. Prva četvrtina završila je 26:29.

Druga četvrtina bila je izjednačena, i gosti su na odmor otišli sa minimalnom prednošću 47:49. Gosti su i u nastavku imali prednost, ali pri kraju treće četvrtine Zrinjski uspijeva napraviti seriju 12:2, i tako preokrenuti rezultat u svoju korist. Na kraju treće četvrtine rezultat je glasio 65:61 za Zrinjski. Zadnja četvrtina donijela je pravu dranu usprkos činjenici da je Zrinjski imao prednost od 81:73, ali su to gosti ipak uspjeli stići i doći do poravnanja 81:81. Za 82:81 pogađa Sinadinović sa linije slobodnih bacanja, a gosti u zadnjem napadu gube loptu, što je bilo dovoljno za slavlje i pobjedu Zrinjskog.

Najefikasniji igrači u ekipi Zrinjskog bili su Lalović sa 21, i  Jones sa 19 poena, a kod gostiju najbolji je bio  Velimirović sa 17 koševa.