FOTO  HKK Zrinjski - KK Mladost 79:75

zrinjski-mladost

Zrinjski je na domaćem parketu slavio rezultatom 79-75.Prva četvrtina  otišla je na stranu gostiju, te je završila 14:23. U drugoj se domaći bude, stižu goste, ali se na odmor ipak odlazi s prednošću gostiju 40:43.

U drugom dijelu odlična košarka u kojoj je uživalo oko 250 gledatelja. Gosti su u 5. minuti nastavka imali i najveću prednost koja je iznosila 43:53. Nakon toga opet odlična dionica domaćih košarkaša nošenih publikom koji ipak prelaze u vodstvo, te se sa 58:57 ulazi u zadnju četvrtinu. U toj zadnoj četvrtini gosti su samo jednom imali pola koša prednosti, a sve ostalo je otišlo na stranu Plemića, za konačnih i zasluženih 79:75. Igrač utakmice bio je  Demić(23), a vrijedi istaći Sekulovića(19), Princa (13) i Brajkovića (12). Kod gostiju Svilar (19) i Kalar (11).

HKK Zrinjski - KK Mladost 79:75,  (14-23, 40-43, 58-57, 79-75)