FOTO  HKK Zrinjski-KK Levski 59:69

HKK Zrinjski, kk levski, balkanska liga
Utakmici je nazočilo jedva stotinjak gledatelja, i to je nažalost ogledalo košarke u gradu. Gosti su došli u Mostar kao izraziti favoriti, i svi su očekivali potop Zrinjskog. Ovaj puta se to nije desilo i da se utakmica igra tri četvrtine Plemići bi pobijedili favorizirane goste. Zrinsjki koji je većinu susreta igrao sa petorkom: Jones, Kapelan, Petrić, Hasandić i Jazvin imao je prednost do te zadnje četvrtine, a onda je utakmicu odlučio umor i duža klupa gostiju.

Prvu četvrtinu dobio je Zrinjski rezultatom 18:17, a na poluvrijeme se otišlo sa prednošću gostiju 30:36. Treću četvrtinu košarkaši Zrinjskog odigrali su odlično, te su u zadnju četvrtinu ušli sa prednošću 48:47. U toj zadnjoj četvrtini kako smo i napisali gosti su iskoristili umor Zrinjskog, te su na kraju ipak slavili rezultatom 59:69. Kod Zrinjskog vrijedi istaći Jonesa koji je ubacio 15 poena uz 12 skokova, te opet odličnog Jazvina koji je ubacio 10 poena i bio nepremostiva prepreka za goste. Ovaj puta još vrijedi istaći i kapetana Zrinjskog mladog Maria Petrića koji je odigrao odličnu utakmicu i ubacio 9 koševa.

Kod gostiju istakli su se Harper sa 12, i Howell koji je ubacio 11 poena.