FOTO  HKK Zrinjski-KK Kakanj 68:74

zrinjski-kakanj
Utakmica je to 13. kola Košarkaške lige BiH, a pratilo ju je oko 200 gledatelja. Gosti su od samog početka imali rezultat kioji je rastao iz minute u minutu, da bi na kraju prve četvrtine glasio 15:27, I u drugu četvrtinu gosti bolje ulaze, te je ubrzo rezultat 15:33. Do kraja prvog dijela gosti kontroliraju igru i rezultat, a na odmor se ide rezultatom 26:46,

Drugi dio gosti otvaraju sa 6:0, za 26:52, a 25. minut donosi rezultat 33:54. Na kraju treće četvrtine semafor je pokazivao 43:59.  Početkom zadnje četvrtine trzaju se igrači Zrinjskog i  u 32. minuti rezultat je 49:61,  U 38. minuti rezultat glasi 57:66, a na kraju sasvim zaslužena pobjeda gostiju  rezultatom 68:74 .

Goste su do pobjede predvodili Tomić sa 16 i Dedić  sa 15 koševa. Kod Zrinjskog bolji od ostalih bili su Demić s 16 i I. Petrić s 13 koševa