FOTO  HKK Zrinjski-KK Gradina 86:65

HKK Zrinjski, kk gradina
Plemići su na zamolbu gostiju zamijenili domaćinstvo, i u ovu utakmicu ušli su kao izraziti favoriti. Gosti su u Mostar došli pokušati napraviti iznenađenje, ali već nakon prve četvrtine bilo je jasno da od toga neće biti ništa.

Prva četvrtina protekla je u dominaciji Plemića i završila je rezultatom 30:14. U drugom dijelu Plemići su zadržali prednost iz prve, pa su na odmor otišli rezultatom 48:29.

Ni treća četvrtina nije donijela ništa novoga. Plemići su i dalje bili bolji, a minutažu su dobili i igrači koji da sada nisu ulazili u igru. Na kraju ove četvrtine rezultat je glasio 65:40.

I u zadnjoj četvrtni svoju prigodu su dočekali igrači koji do sada nisu imali neku minutažu. Na kraju više nego zaslužena pobjeda Plemića rezultatom 86:65.

Kod Plemića najbolji je bio Miličeviić sa 16 koševa. Pandurić je ubacio 14, a Ljuljić 10. Kod gostiju Maksimović je ubacio 15 koševa.