FOTO  HKK Zrinjski-KK Feni Industries 68:76

Ovaj puta bolji od Zrinjskog bili su košarkaši makedonskog Feni Industries rezultatom 68:76. Iako su gosti aktualni osvajači Balkanske lige večeras nisu svojom igrom impresionirali nazočnih stotinjak gledatelja. Zrinjski je bio ravnopravan, pa čak i veći dio utakmice u vodstvu, ali i ovaj puta uslijedio je pad u igri. Za večerašnji poraz kriva je realizacija udaraca za tri poena koja je bila katastrofalna i koja je na kraju iznoslila samo 16 %.

Plemići su dobili prvu četvrtinu rezultatom 18:15, a na odmor su otišli sa prednošću 37:32. Za Zrinjski je bila pogubna treća četvrtina na kraju koje su gosti imali prednost 51:54. Zadnju četvrtinu su gosti odigrali rutinski i na iskustvo i nisu dozvolili Zrinjskom da utakmicu učini neizvjesnom.

Kod Zrinjskog su se istakli Klarica sa 17, Jones sa 15, te Kapelan sa 14 poena, a vrijedi istači i Jonesovih 16 skokova. Kod gostiju istakli su se Frye sa 17 i Lilov sa 14 postignutih koševa.