FOTO  HKK Zrinjski - KK Bošnjak Hadžići 84:63

HKK zrinjski-KKBosnjak

... su se susreli košarkaši Zrinjskog i Bošnjaka iz Hadžića. Prvu četvrtinu utakmice dobio je Zrinjski rezultatom 18:16. Na odmor se odlazi prednošću Zrinjskog 46:24.

Treća četvrtina završava rezultatom 66:42 za Zrinjski, a krajnji rezultat glasi 84:63 za Zrinjski.

U redovima gostiju najuspješniji je bio Dovadžija sa 13 koševa i Dragolj sa 11 koševa. Kod Zrinjskog najbolji je bio Brummitt sa 18 koševa i Sokolović i Begić sa po 10 koševa. HKK Zrinjski je uvjerljivo prvi na ljestvici sa 6 pobjeda iz isto toliko utakmica.

HKK Zrinjski: Šutalo 7, Kuzman 7, Princ 9, Sokolović 10, Golemac 5, Demić 2, Ramljak 4, Barać 3, Begić 10, Brummit 18, Miličević 3, Ljujić 6.

KK Bošnjak: Suljić, Fejzić, Ahmetbašić 10, Petković 1, Brajković 8, Dovadžija 13, Lulić 5, Mujić 6, Dragolj 11, Rešidović, Tunović 9