FOTO  HKK Zrinjski-KK Bošnjak 72:77

Zrinjski-Građanski

Utakmicu je pratilo oko 250 gledatelja, a prvu četvrtinu dobio je Zrinjski rezultatom 20:15.

U drugoj gosti su bili nešto agilniji, te su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist. Na odmor se otišlo rezultatom 41:43.

Treča četvrtina donijela je opet neizvjesnu utakmicu, ali ovaj puta Plemići su vratili prednost na svoju stranu. U zadnju četvrtinu ulazi se sa vodstvom Zrinjskog 61:59.

Zadnja četvrtina pripada gostima koji uspijevaju preokrenuti rezultat i čuvati ga do kraja susreta. Na kraju pobjeda Bošnjaka 72:77. Ovo je prvi poraz Plemića u Ligi za opstanak.

Kod Zrinjskog su se istakli Šamadan sa 20, Demić sa 16 i Princ sa 14 poena. Kod gostiju Rešidović je postigao 21, a S. Demić 17 koševa.