FOTO  HKK Zrinjski - KK Bosna 67:76

kosarka

U prvoj utakmici slavila je Bosna rezultatom 74:66. Prva četvrtina pripala je košarkašima Zrinjskog 24:16. U drugu četvrtinu košarkaši Bosne ulaze dosta bolje, ali se na odmor ipak odlazi prednošću Zrinjskog 43:36.

U trećoj četvrtini Bosna puno konkretnija, a treća četvrtina završava rezultatom 55:56 za Bosnu. Iako se sredinom četvrte četvrtine činilo da bi Zrinjski mogao dobiti ovu utakmicu i stići do treće utakmice Bosna je ubacila par minuta prije kraja u petu brzinu i do kraja odigrala dosta bolje i slavila pobjedu od 67:76.

U redovima Zrinjskog najučinkovitiji je bio Vedran Princ sa postignutih 18,  dok je Đurasović postigao 14 koševa. Kod Bosne najuspješniji je bio Delalić sa 16, dok su Sokolović i Jošilo postigli po 13 koševa.

Na kraju Bosna se rezultatom 2:0 plasirala u finale doigravanja gdje je čeka Igokea.