FOTO  HKK Zrinjski-KK Bosna 101:83 (49-40)

HKK Zrinjski, KK Bosna

Plemići su uoči ove utakmice bili izuzetni favoriti, a gosti su u Mostar došli izgubiti sa što manje razlike. Utakmicu je došlo pogledati oko 300 gledatelja.

HKK Zrinjski-KK Bosna 101:83 (20-21,29-19,27-18,25-25)

HKK Zrinjski: Šutalo, Sokolović, Todorović, Perković, Miličević, Pajić, Golemac, Zlomislić, Milinović, Lužaić, Ljujić, Ramljak,Zelenika

KK Bosna  : Aladin, Došen, Durak, Barukčija, Nikšić, Ovčina, Kosovac, Pilavdžić, Murtić, Berberović, Šekelja

Nakon izgubljene prve četvrtine i žestoke kritike trenera Vlašića domaći košarkaši pristupili su ozbiljnije u obrani  te  dobili drugu četvrtinu. Prvi dio utakmice završio je rezultatom 49:40 u korist Plemića .

U drugom poluvremenu Plemići nastavljaju sa ozbiljnijom igrom u obrani i na kraju treć četvrtinu donio je rezultat 76:58. Trener Vlašić dao je šansu mladim košarkašima koji do sada nisu imali zapaženu minutažu tako su juniori Plemića Karlo Zelenika,Omar Pajić i Matej Perković  postigli svoje prve seniorske poene.

Kraj je donio rezultat 101:83 i zasluženu pobjedu košarkaša HKK Zrinjski.

Kod Plemića istakli su se : Todorović  22 poena i 8 skokova , Šutalo 13 poena te Miličević 17 poena i 8 skokova dok kod gostiju istakli su se Arjan Došen 22 poena 5 skokova i 5 asistencija, Dragan Šekelja 22 poena i 6 skokova